FERRO Software - producent systemów komputerowych
FERRO Software - producent oprogramowania komputerowego
FERRO Software - producent programów komputerowychFERRO Software - produkcja programów i serwisów internetowych na zamówienieFERRO Software jest firmą z Bielska-Białej zajmującą się tworzeniem oprogramowania na indywidualne zamówienia firm z Polski i zagranicy.

Specjalizuje się w projektowaniem profesjonalnego oprogramowania dla wszystkich wersji systemu Microsoft® Windows® oraz MS-DOS®.

FERRO Software stosuje najnowocześniejsze technologie informatyczne takie jak DirectX, DirectShow, ActiveX, COM, Borland® Delphi™, BDE, Absolute Database, ADO, MySQL, PHP, Java, DHTML.

Z naszych rozwiązań korzystają firmy z Polski i zagranicy, a oprogramowanie FERRO Software było wielokrotnie recenzowane na łamach fachowych pism z branży IT: PC World Komputer, ENTER, Komputer Świat, Magazyn INTERNET, CHIP, NEXT oraz w dzienniku Rzeczpospolita.


Magazyn komputerowy ENTER Magazyn komputerowy CHIP Rzeczpospolita Komputer Świat Magazyn komputerowy PCWORLD Magazyn komputerowy NEXT
Wybrane publikacje prasowe można obejrzeć tutaj: publikacje.Korzenie firmy sięgają roku 1999, w którym to ukazała się pierwsza edycja programu Ferro Cyfrowy Magnetowid™. Dotychczas z programów FERRO Software skorzystało już ponad 40 tysięcy użytkowników. Dużą popularnością cieszy się system archiwizacji danych Ferro Backup System™, pakiet oprogramowania biurowego miniOffice™ oraz wspomniany Ferro Cyfrowy Magnetowid™ służący do odtwarzania i nagrywania plików multimedialnych.

Jakość oprogramowania, które oferujemy jest na bardzo wysokim poziomie przez co m.in. zaufały nam takie firmy i instytucje jak:Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego SANEPID KREISEL Polska Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK
Carrefour Polska Domy Towarowe Centrum S.A. Zakłady Przemysłu Odzieżowego WARMIA


Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego - Akademia Rolnicza w Krakowie - Bank Kujawsko-Dobrzyński - Carrefour Polska - Domy Towarowe Centrum S.A. - Izba Celna w Toruniu - Poczta Polska - Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK - Urząd Skarbowy w Makowie Mazowieckim - WSK PZL-ŚWIDNIK S.A. - Zakład Genetyki Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.


Dla Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Uniwersytetu Rzeszowskiego opracowaliśmy specjalistyczny program BioVid przeznaczony do rejestrowania obrazu z kamery wideo w trybie poklatkowym, który jest wykorzystywany w badaniach naukowych. Stworzyliśmy programy wspomagające system graficzny ANIMO brytyjskiej korporacji Cambridge Animation Systems Ltd., z których pomocą powstały m.in. takie seriale animowane jak: Tommy & Oscar, Prezzy, Billy The Cat, Król Maciuś Pierwszy.


Z naszą pomocą sporo firm uporzadkowało sposób działania oraz zwiększyło wydajność dzięki czemu szybciej i sprawniej się rozwijają. Projektowaniem i wykonywaniem systemów informatycznych zajmujemy się już od wielu lat więc zdobyte doświadczenie z pewnością nie będzie przeszkodą abyś i Ty stał się kolejnym partnerm, który nam zaufa.

FERRO Software - producent oprogramowania komputerowego
strona główna e-mail english version