FERRO Software - producent systemów komputerowych
FERRO Software - producent oprogramowania komputerowego
FERRO Software - producent programów komputerowychFERRO Backup System - program do archiwizacji danych - archiwizacja, back-up, kopia zapasowa

Ferro Backup System™ daje możliwość automatycznej archiwizacji komputerów podłączonych do sieci komputerowej. Z jednego miejsca można szybko zabezpieczyć komputery biurowe, laptopy i serwery bez konieczności zakupu urządzeń taśmowych.


Ferro Backup System™ (FBS) to nowoczesny, niezawodny i łatwy w użyciu system archiwizacji danych przeznaczony zarówno dla małych biur, jak i dużych przedsiębiorstw i instytucji. Pozwala chronić dane przechowywane na stacjach roboczych i sieciowych serwerach plików pracujących pod systemami Microsoft Windows®, Novell NetWare®, Linux, MacOS.


Dzięki Ferro Backup System™ w kilka chwil zabezpieczysz krytyczne dla funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa informacje przechowywane na komputerach podłączonych do sieci lokalnej.


Maksymalna wydajność
Ze względu na zastosowanie archiwizacji różnicowej, kompresji po stronie stacji roboczych, równoległego wykonywania zadań Ferro Backup System pozwala w bardzo krótkim czasie wykonać kopie plików z wszystkich komputerów podłączonych do sieci lokalnej.
Niskie koszty
Ferro Backup System nie wymaga drogiego serwera, serwerowej wersji systemu operacyjnego czy też napędów taśmowych. Ze względu na to, że kompresja danych odbywa się już po stronie stacji roboczych a nie na serwerze, na serwer archiwizacji można przeznaczyć zwykły, tani komputer PC z większym dyskiem twardym.
Odporność na awarie
W przypadku zerwania połączenia, zadania archiwizacji zostaną wstrzymane i dokończone po ponownym nawiązaniu połączenia bez konieczności interwencji ze strony administratora.
Szybkie wdrożenie
Aby móc korzystać z Ferro Backup System nie trzeba zmieniać niczego w aktualnej konfiguracji sieci komputerowej, serwerów i komputerów biurowych. Ferro Backup System działa całkowicie niezależnie od istniejących usług, konfiguracji kont i zabezpieczeń.
Bezobsługowość
Opcja automatycznego zwalniania miejsca na dysku w połączeniu z modułem alertów, który wysyła do administratora informacje o ewentualnych błędach i ostrzeżeniach za pomocą wiadomości e-mail, ogranicza konieczność stałego nadzoru nad programem.
Transparentna archiwizacja
Archiwizacja jest wykonywana w tle i nie jest zauważalna dla zwykłych pracowników firmy.
Wygoda
Administrator nie musi zaprzątać sobie głowy tym, kiedy była robiona ostatnia archiwizacja pełna, a kiedy i ile zostało wykonanych archiwizacji różnicowych. Ferro Backup System przejmuje kontrolę nad procesem odzyskiwania danych z kopii różnicowych i wyświetla ich zawartość tak samo jak w przypadku kopii pełnych.
Polska wersja
Zarówno sam program jak i instrukcja obsługi są dostępne w języku polskim.
Bezpłatna pomoc
W przypadku problemów z instalacją bądź obsługą programu otrzymasz bezpłatną, telefoniczną pomoc techniczną.


Przejdź na strona domową programu Ferro Backup System™Słowa kluczowe: program do archiwizacji danych wykonywania kopii zapasowych backupu danych archiwizowania danch kopii bezpieczeństwa archiwizacja plików dokumentów systemu dysków partycji archiwizacja archiwizacje archiwizowanie kopia kopie kopii bezpieczeństwo backupu back-up plików plik dysków dysk dyski HDD partycji partycje partycja odzyskiwanie restore recover recovery przywracanie awaria uszkodzenie uszkodzenia awarii przyrostowe przyrostowa różnicowa różnicowe pełne pełny full differential incremental DDS2 DAT streamer taśma taśmy


FERRO Software - producent oprogramowania komputerowego
strona główna e-mail english version